Shaanxi Elade yeni malzeme teknolojisi Co, Ltd
Ürün kategorisi

    Ekleme: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faks: 86-29-88880927
    Email:Sales@sxelade.com

Su Ionizer Platinised titanyum elektrot

Su Ionizer Platinised titanyum elektrot

Su Ionizer basit elektroliz prensibine göre çalışır. Su Ionizer her türlü iki elektrot iki Odaları tarafından yarı geçirgen bir zar ayrılmış olan bir kaba koymak vardır. İki elektrot - pozitif ve negatif, iki ayrı odaları konur ve geçerli geçti...

Su Ionizer basit elektroliz prensibine göre çalışır. Su Ionizer her türlü iki elektrot iki Odaları tarafından yarı geçirgen bir zar ayrılmış olan bir kaba koymak vardır. İki elektrot - pozitif ve negatif, iki ayrı odaları konur ve geçerli bunlar aracılığıyla geçirilir. İyonlaşma işlemi geçen geçerli elektrotları ile gerçekleşir. Çekici ya olumlu ya da olumsuz elektrot çözünmüş mineralleri almak, bu nedenle azalma diğer alkalin su olacak odaları biri asitli su olacaktır. Asitli su amaçlar sterilize veya dezenfekte için ise alkali su amaç, içme için var.

platinised titaium anode

Kalite Su Ionizer için en önemli unsur elektrotlar malzemedir. En iyi İyonlaştırıcılar Pazar kullanım elektrotlar üzerinde kaplama veya grade 1 titanyum üzerinde metal oksit kaplama karışık Platin yapılmış. Paslanmaz çelik gibi titanyum daha ucuz metaller iyonize suda çözülür değil. 2G Ionizer grade 1 titanyum elektrotlar ile iyi bir elektrik iletken Ayrıca elektroliz sırasında eriyecektir değil son 10 yıl için inşa uzun ömür ile kaplama için kullanır. Paslanmaz çelik Su Ionizer elektrotlar için geç 1980 's kullanıldı ve bulunamadı uygun bir malzeme olmak daha--dan a birkaç yıl sürmedi çünkü. Sonsuza kadar sürecek çünkü titanyum temel erken 1990 's ile karışık metal oksit kaplı veya sanayi titanyum Platin kaplı kullanarak başladı.

water ionizer platinised titaium anode

Su Ionizer elektrotlar bir en önemli bileşenleri ve bu iki temel kategorilere falls düz veya kafes, düz tabak oldukça düzgün ve pürüzsüz, texture. Bir titanyum plaka platin kaplama ile. Kafes tabak tasarımları çeşitli gelir. Bu plakaları farklı şekillerde bir dizi sonra dokulu yüksek dereceli titanyum katı bir parçası ile başlar. Bir kez plaka "dokulu" Çift-platin ile kaplı. Kafes elektrot kaplı squaremeter aynı olduğunda dokulu metal yüzeyler düz metal yüzeyler daha iyi iletkenler elektrik olduğunu gösteren katmanları elektrik iletkenlik göre kullanılır. Bu yüzden en yeni Su Ionizer teknolojisi şimdi elektrotlar mesh tasarımı ile kullanıyor. Orada kaplama karma metal oksit kaplama içine düşer ve platin, genellikle, metal oksit kaplama elektrot karışık iyi iletkenlik ve daha az pahalı karşılaştırmak ile platinised titanyum elektrot, platinised titanyum Anotlar daha iyi iletkenlik vardır sırasında.


Hot Tags: Su Ionizer platinised titanyum elektrot, Çin, üreticileri, fabrika, ucuz toptan
ilgili ürünler
I want to leave a message
Bize ulaşın
Adres: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin
Telefon: +86-29-83151667
 Faks:86-29-88880927
 E-posta:helen@sxelade.com
Share: