Shaanxi Elade yeni malzeme teknolojisi Co, Ltd
Ürün kategorisi

    Ekleme: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faks: 86-29-88880927
    Email:Sales@sxelade.com

Hidrojen zengin Su Ionizer için Platin elektrot

Düşük ağırlık; Çözünmez, güvenli toksik olmayan; Mükemmel iletkenlik; Uzun ömrü, bakım gerektirmez.

Su insan vücudunun vazgeçilmez bir bileşeni ama %99,9 _BAR_su # 39; s kullanılabilir su kaynaklarının hidrojen eksik vardır. Serbest radikal kaldırmak insanlar yardımcı olabilir hidrojen açısından zengin küçük sudur. Bu hidrojen açısından zengin ayve #39; s antioksidan özellikleri ve kıtlığı nedeniyle hidrojen açısından zengin su üretiminde gerekli olmasıdır.

Su elektroliz, işte, hidrojen ve oksijen doğru akım güç yoluyla su üretir. Bazı hidrojen su elektroliz sürecinde içine çözünmüş ve hidrojen açısından zengin su kurdu. Çözünmüş su su güçlü azaltma özelliğine sahip bodyand #39 etkisiz hale getirebiliriz; s kan ve Reaktif oksijen türlerine (serbest radikaller), hücrelerin böylece cilt korumalı cilt hasarı, fibrin ağı içinde önlemek için vücut, deride serbest radikallerin kaldırmak. Ayrıca beyazlatma, kilo, lipid metabolizması, hastalıklar ve diğer efektleri kür artırılması gibi bu işlevleri vardır.


Hidrojen elektroliz ekipman temel parçası elektrolitik hücre, ise elektrot malzeme elektrolitik hücre anahtarıdır. Anot alan güçlü asit karakterli elektroliz sürecinde olduğu gibi elektrot asit ve korozyon belgenin ibraz edilmesi gerekir. Bu nedenle, nikel, demir ve diğer ucuz malzeme kullanamazsınız, ancak kullanmak için platin kaplama elektrot.

Shaanxi Elade yeni malzeme Technology Co, Ltd 30 yıllık teknik deneyime sahip Platin elektrotlar profesyonel bir üreticidir. Hidrojen açısından zengin Kupası güçlü korozyon direnci, istikrarlı performans, yüksek çıkış akım yoğunluğu, düşük Çalışma voltajı ve uzun çalışma ömrü karakterler için Platin elektrotlar Elade üretti.

Hidrojen zengin için Platin elektrot parametrelerinin Ionizer su:

Yüzey malzemesi: Gr1 Ti

Elektrot sütun:Gr1 Ti

Elektrot sütun bağlantı: kaynak, Punta Kaynak veya vida fiksasyonu

Kaplama işlemi: yüksek sıcaklık sinterleme

Kaplama oluşturma: Platin

Değerli metal kaplama kalınlığı: 0,25-5 mikron

Çalışma sıcaklığı: ≤ 65 ℃

PH işletim: 2-12

Akım yoğunluğu işletim: ≤ 2000A / m2

Kaplama özellikleri: Platin ve titanyum substrat bir katı, istikrarlı performansı ile yüksek çıkış akım yoğunluğu, uzun yaşam çalışma kombine.

Şekiller: kafes, plaka, borulu, çubuk, Tel veya özelleştirilmiş

Avantajları:

Yüksek korozyon direnci, uzun çalışma ömrü, anot boyutlu kararlı, çözünmez elektrot, yüksek akım yoğunluğu, düşük işletme gerilimi; düşük enerji tüketimi, yüksek üretim kapasitesi; DSA ışık ağırlık, iş yoğunluğu; azaltmak Bölge: erime çizgisinin titanyum yeniden kullanılabilir.


Test:

Standart: andquot; elektroliz su makine CAS124-2007andquot; andquot; elektrolitik hücre anot HG kaplama / T2471-2011andquot;

Durum: 0.5mol / H2SO4; Sıcaklık: (40±1) oC; anot geçerli yoğunluğu: 2.0a / cm2, anot yüzey alanı: 1.0 cm2, elektrotlar mesafe: 1.0 cm,

Yapışma: elektrot yüzeyi filtre kağıdı ile hiçbir yabancı malzeme silin;

Tekdüzelik: x-ışını Floresans Spektrometre ≤ % 10


Uygulamalar:Hidrojen açısından zengin fincan, elektroliz su kap; Hidrojen açısından zengin jeneratörler;

Uyarılar:

1. kaplama yüzeyi çizilmeye karşı korumak için çarpışma, ulaşım veya yükleme işleminde, kabuğu çıkarılmış tane ürünleri petrol, güçlü aşındırıcı maddeler, deformasyon ve titanyum elektrot diğer etkiler önlemek.

2. kısa devre arasında anot ve katot, önlemek için elektrot yönünü tersine çevirmek değil.

3. işlem normları ile sıkı uygun olarak geçerli çok büyük, gerilim çok yüksek bir ani kapatma çözüm konsantrasyonu çok yüksek, sıcaklık, kirlilik iyonları ve diğer faktörler kaplama titanyum elektrot etkisi etkiler.


Hot Tags: Platin elektrot için hidrojen zengin Su Ionizer, Çin, üreticileri, fabrika, ucuz toptan
ilgili ürünler
I want to leave a message
Bize ulaşın
Adres: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin
Telefon: +86-29-83151667
 Faks:86-29-88880927
 E-posta:helen@sxelade.com
Share: