Shaanxi Elade yeni malzeme teknolojisi Co, Ltd
Categories

    Ekleme: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faks: 86-29-88880927
    Email:Sales@sxelade.com

Ana sayfa > Haber > İçerik

Borç sözdür

Hakkında hikaye < sözdür borç > olduğunu bize arasında çok popüler, bu biz yapmak sözü yerine getirmek anlamına gelir. Söylemek kolay, ama yapmak zor, özellikle de uluslararası ticaret işiyle ilgili karmaşık teslim verilecek gelir.

Biz, Elade teknoloji, Katodik koruma projelerinde 18 Nisan 2016 üzerinde uzmanlaşmış bir ünlü ve büyük şirket bir deneme sipariş ödeme aldı. Mal MMO borulu Anotlar, önümüzdeki toplu siparişler için hazırlıklar test edilebilir için 8 adet oldu. En kısa zamanda mal test etmek için gerekli istemci, tamamen müşteri ihtiyaçlarını dikkate ve 2 gün içinde malları teslim dair söz verdim. Olarak iki nedeni:

İlk olarak, stok malzeme titanyum tüpler var. Biz sıcak satış ürünleri malzeme depoda saklamak ve üretim süresini kısaltmak müşteri memnuniyetini artırmak için profesyonel işlemleri biridir.

Diğeri, son zamanlarda biz bir sürü var toplu üretim emirleri ve elektrik direnci fırın ürünler birlikte işleyebilir. Expections önceki teslim kişi, diğer malların 19 Nisan, öğleden sonra dışarı 8 titanyum borulu Anotlar teslim tarihi ile yetişmek için fırın, yalnız sinterleme için vardı. Sinterleme, beş saat elektrik rmb 1000, bırakın başka işgücü maliyet gibi maliyeti mal. Nasıl yapmalı? Üretim Müdürü herhangi bir tereddüt etmeden karar: rağmen birkaç yüz dolarlık sipariş değerinin rağmen para kaybetmekten biz teslim tarihi ile yakalamak gerekir!

Mal hazır ama müşteri özel ambalaj istekleri-karton karton, 1000 mm uzun vardı. Her zamanki gibi ahşap kutu ambalaj uluslararası uzun nakliye olduğunu. PVC borular ve kabarcık şal vaktinden önce satınalma Departmanı tarafından satın alındı, ama karton karton bulmak çok zor. Satın birçok tedarikçiler ambalaj sordu ve şeyler piyasalar ambalaj Arama Yöneticisi, ama hepsi başarısız oldu.

Ama yeni bir kalın karton teknisyenlerimizden verilen yeterince uzun değildi. Satış kişi Hayon onu en iyi ve en sonunda bir kalın TV karton karton, 1200 mm uzun, iyi uzunluğu bulundu çalıştı! Workmate'nın yeniden tasarımı ve adı qing xiaodong yaptığı Teşkilatı ambalaj yeniden kesme sonra karton karton yapılan daha uzun tüp Anotlar ambalaj için yeterince iyi değildim. O, sorumlu ve profesyonel ruhu Elade teknoloji için ünlüdür. İyi ambalajını büyük övgü yine istemci ve gelecekte işbirliği strenthened müşterilerinin güvenini kazandı.

Bir kez daha, Elade teknik Birleşik bir ve themselveswas kaliteli ürünleri zamanında teslim etmek için söz. İstemci de uygulamaya koymak odaklı sadece kaybı ve zorluklar biz, biz bir araya geldi, Elade insanlar bilmiyordum: borç sözdür.

Bize ulaşın
Adres: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin
Telefon: +86-29-83151667
 Faks:86-29-88880927
 E-posta:helen@sxelade.com
Share: