Shaanxi Elade yeni malzeme teknolojisi Co, Ltd
Categories

    Ekleme: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faks: 86-29-88880927
    Email:Sales@sxelade.com

Ana sayfa > Haber > İçerik

Her şeyin iyi-Elade mükemmel çalışan hikaye yapılmasını sağlamak

Bir üniversite eğitimi ve mekanik işlem deneyimi, Xiaodong Qin Elade Şubat, 2014 yılında katıldı ve bir yıl sonra o kalite denetleyicisi atölye olarak çalıştı. Elade 10 yıldönümünde, o Elade mükemmel çalışan ile verildi.

Yorumlar için Xiaodong Qin üzerinde soran dinledikten sonra üretim Müdürü gülümsedi ve 2 saniye düşündüm, aşağıdaki onun yorum vardı:

"Sert ve akıllı Xiaodong Qin çalışır, kalite kontrol ile özellikle katıdır ve her bilgi dikkatle kontrol gerekir! Bu yüzden onu mükemmel çalışan olmak tavsiye etti.

O büyük ciddi ile çalışıyor. Ve o çok nazik, hasta ve açık iletişim iyi. İyi istatistik yönetimi ile onun çalışmalarına küçük hata var.

Biliyor musun, biz elade kalite kontrol üzerinde büyük önem, ürün memnuniyeti oranı % 97'si üzerinde olmuştur, nitelenmemiş ürün de atölyede bertaraf. "

Röportaj kelimeleri şunlardır:

Muhabir: Elade içinde çalışmak ister?

Xiaodong Qin: Burada iyi bir iş günü var Evet, tabii, günlük ve benim iş ve kendimi sorumlu olmanın tadını çıkarın.

Muhabir: neden yapmak iş çok zor ve iyi?

Xiaodong Qin: yaşamak zorunda olduğumuz zaman zaman, eğer ı yapmak, kesin de yapılması gereken şeyler yapmak. Biliyor musun, her gün, diğerleri değil bizimdir. Biz sadece düşünüyorsanız istemcileri için kullanılır nasıl kontrol ve kalite güvence? Asla ama asla pişman to gibi sadece iyi yapıyorum. Gibi dedi bizim Başkan: ilk olarak, size üretmek ürün hakkında iyi hissetmek zorunda!

Hehe, asla bir iş-holic olduğunu düşünüyorum Xiaodong Qin, aslında özellikle parlak ve romantik. Hafta sonları, Bisiklet ve onun karısı ziyaret edin, sonra onu badminton oynamak için gitmek binmeyi seviyor.

Hiç atölye adına o profesyonel kalite ve ürün bilgi yarışması ve İngilizce rekabet rol aldı. Onun konuşma taslak aşağıdadır. İle bazı hatalar olsa da, bu çok hoş, neşeli ve cesaret verici.

Sadece ne Xiaodong Qin gibi konuşma taslağı yazdı:

On yıl gelişme ile Elade güçlü bir kartal gibi ve bizi herkes onun salıncak. Birlikte çalıştığımız sürece, Elade'nın geleceği daha güzel olacak!

Bize ulaşın
Adres: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin
Telefon: +86-29-83151667
 Faks:86-29-88880927
 E-posta:helen@sxelade.com
Share: