Shaanxi Elade yeni malzeme teknolojisi Co, Ltd
Ürün kategorisi

    Ekleme: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin 710119
    Tel: 86-29-83151667
    86-29-83151669
    Faks: 86-29-88880927
    Email:Sales@sxelade.com

Yüzme Havuzu için anot

Yüzme Havuzu için anot

Shaanxi Elade yeni malzeme Technology Co, Ltd Yüzme Havuzu üreticileri için önde gelen Çin anot biridir ve profesyonel fabrika ile biz yüzme havuzu için ucuz anot ile iyi kalite sağlamak edebiliyoruz. Toptan Ürünler için bizden hoş geldiniz. Son birkaç yıl içinde bir uygulama...

Shaanxi Elade yeni malzeme Technology Co, Ltd Yüzme Havuzu üreticileri için önde gelen Çin anot biridir ve profesyonel fabrika ile biz yüzme havuzu için ucuz anot ile iyi kalite sağlamak edebiliyoruz. Toptan Ürünler için bizden hoş geldiniz.


Son birkaç yılda her iki kamu ve özel yüzme havuzları suların dezenfeksiyonu pratiği, üretiminde hipoklorit doğrudan pompa devre, yüzme havuzunun su, elektroliz yoluyla yoluyla daha önce Sodyum Klorür ile additivated 4 g/lt çevresinde ölçüsü olarak birleştirilir


Değişken sayıda küçük elektrotlar, 100 cm2 her, etrafında boy ve işleyişi düzenleyen bir sensör ile kontrol edilir hücre kullanır hipoklorit'ın konsantrasyon düzeyini yüzme havuzunda temel.


Elektrotlar alternatif olarak bir katot veya karbonat ve kalsiyum ve magnezyum incrustations ortadan kaldırılması ile amacına bir anot olarak hangi form yüzey üzerinde çalışır. Bu nedenle tüm elektrotlar ile yüzey işleme süreci gerektirir polarite çok çok sayıda silinme dayanıklı kılan titanyum kaplama kendisi, genellikle Rhutenium oksit + dayalı iridyum oksit ile aktif hale gelir.

Biz kaynakları müşterinin çizim ve sayfa 1 m2 veya daha fazla servis taleplerini göre kesme yönetmek istemcileri tercih ettiğinizde ölçmek için kendileri tarafından kesilmiş her iki elektrot.
Hot Tags: anot için Yüzme Havuzu, Çin, üreticileri, fabrika, toptan, ucuz
ilgili ürünler
I want to leave a message
Bize ulaşın
Adres: No.32, Chuanghui Road, yeni sanayi yüksek teknoloji bölgesi, Xi'an, Çin
Telefon: +86-29-83151667
 Faks:86-29-88880927
 E-posta:helen@sxelade.com
Share: